Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    Egyébként meg megjött a hétőn rendelt spanyol variám (4 nap, közte egy piros betűs ünneppel, nem is rossz), természetesen a viharral együtt, dörög, villámlik, és úgy esik, mintha muszáj lenne, illetve éjszakai sötétség szakadt ránk, tiszta szürreális az elmúlt 1-2 nap 30 fokjai után. Valszeg reggelig kitart, szóval nem tudom, mikor lesz próba. :U

    Rendeltem hozzá Tusita tartót, mert a garmin gyári megoldásai nem tetszettek. Valami extra biztonsági rögzítést használ valaki ehhez, ami könnyen, egyszerűen oldható, de megtartja a cuccot, ha le akarna esni? Kicsit fosok mindig, hogy elhagyok ezt-azt, ez meg az eddigi legdrágább hátsó lámpám, ezért is nem akartam ide gumipántos tartót.

    Amúgy meg leszokhatnának végre erről az idióta microUSB-ről, elbaszott egy csatlakozó, nagyon utálom, és az összes bringás cuccon ez van. :( Tudom, a 40-es szériás Edge-ek már USBC-sek. Kurva lassan megy az átállás, pedig idéntől elvileg minden új cuccnak már USBC-vel kéne jönnie. Gondolom ezek még régi gyártások...

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák