Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • (ex)Cat

    senior tag

    válasz MPowerPH #290118 üzenetére

    "Ami az outizast illeti, komoly, nyers sport, egyebkent meg olyan, mint a sex, 6db, extra vastag kotonban. Steril. Izgalom? Max annyi, hogy az autos, kamionos, buszos mennyire megy kozel hozzad elozeskor."

    Azért ez így messze nem igaz. Még akkor sem, ha én pont hasonló okok miatt hagytam fel vele 20-25 év után és élvezem most azt amit valahol a kettő között ad a gravel. Megvan a maga izgalma - túl a forgalmon - az országútizásnak is. Abban is találsz kihívást bőven, bár tény hogy teljesen más jellegű élményt ad mint amit a terepen kapsz. Én sokáig szerettem azt, élveztem kb minden pillanatát, és most szeretem azt is, amit esetlenkedek - mert azért közel 60 évesen már nem leszek ügyes sosem - a terepen. Nem mondanám, hogy ez unalmas, amaz meg adja az adrenalint. Utóbbinál talán a DH az tuti, de abba én belehalnék gyorsan :D

    Az meg hogy "Mi kerül ezen a fotelon.." annyiba, az teljesen más kérdés. Nem ismerem az MTB-k világát, de kétlem, hogy ott ingyen osztogatnák a minőségibb cuccokat.

Új hozzászólás Aktív témák