Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ixion77

    addikt

    Segítsetek nekem rájönni milyen középcsapágy ez:

    hajtás oldalról, másik oldalról

    Elvileg BB30 kellene legyen a gyári specifikáció szerint, gyakorlatilag viszont amennyire én látom a BB30 képeket a neten, ez nem olyannak tűnik.
    Eleve nem 30mm-es átmérőjű a belseje, hanem 24, ugyanis átalakító nélkül megy bele a Hollotech II hajtókar.
    Kívül van egy fém gyűrűszerű valami, azon egy fekete műanyag csőszerű, abban a csapágy. Benézve látszik kb. 1 cm részen egy menet, de azt nem tudom megállapítani hogy a feketék vannak egybetekerve, vagy a fém dolog az a vázhoz ragasztott cső ami végig menetes és abba vannak tekerve a műanyagok. A csapágyak Takino 24377RS típusúak, tehát 24x37x7mm méretűek. A fekete műanyagok külső része, ahol fogóval meg lehetne fogni kb. 48-49mm és 16 mélyedés van benne, tehát ha jól tippelem, a BB91/BB52-hez való fogóval lehetne megtekerni.

    A váz teljes szélessége a csapágyháznál kb. 86mm. Mindkét oldalt van még egy 6mm-es távtartó, aztán jönnek a hajtókarok.

    Ezek alapján meg tudjátok mondani hogy valójában milyen középcsapágyház standard ez?

    [ Szerkesztve ]

    "Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

Új hozzászólás Aktív témák