Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speedy007

    őstag

    Én is csatlakozom a BBB BBS tárcsafék betétet használók elégedett táborába. Történt egy "kis baleset" a hülyeségem okán a fékkel, elvittem abba a szervízbe ahol vettem és át építettem hogy csinálják meg ott elmondtam mi bajom a fékekkel ők értetlenül álltak a történet hallatán a dolgok előtt. Első nézésre azt mondták hogy minden szépen be van állítva jól raktam össze a féket de rá néznek azért. Ma hívtak vissza hogy kész a bringa mehetek érte mikor elmentem érte felhívták rá a figyelmemet hogy az "etalonnak" számító SwissStop betétek és az SM-RT64 valamint a BR-MT410 trió nem jönnek ki jól egymással szerintük mert a rotor is meg a betétek is fényesednek ahelyett hogy össze kopnának. Szerintük ez elég gyakori hogy a "nem működik a kémia" de van mikor igen ilyen kombinációk esetén, így ajánlották a BBB BBS-53E (amit is eredetileg akartam venni csak a SwissStop lett helyette) javaslatukra nem mostam le a rotorokat féktisztítóval mert nem mindig válik be hanem azt javasolták 80/100-s papírral csiszoljam fel a rotorokat és úgy rakjam össze (biztonság kedvéért a betétekkel is így tettem). Az eleredő eső miatt nem bírtam jobban tesztelni de határozottan sokkal jobb a fék hatás és az érzet mint a SwissStop betétek esetén. Ha holnap esetleg holnap után száraz idő lesz jobban ki próbálom de az eddigiek elég ígéretesek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák