Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    privát vélemény:
    Azért a város meg országúti bringázás, vs ösvényen csapatás szerintem a saját mint biciklit vezető oldalról EXPONENCIÁLISAN veszélyesebb.

    Se a város se az országút nem arról szól hogy a tapadáshatár pofonfát cibálod minden pillanatban. Közlekedsz. haladsz a városban meg országúton is. Terepen meg (most nem a német nyugger bikepacking XC ről beszélve) olyan tempóval mész nem mindig kiszámítható terepviszonyok között, ami léptéknyivel emeli a tapadásvesztés és ebből fakadó perec lehetőségét. egyetlen egyszer vesztettem el tapadást városban, apró nyári zápor és a taknyos por az aszfalton.

    egy trail lefelé azért más műfaj.

    nem vitatkozom. Természetesen ideális az lenne ha mindig mindenki mindent megtenne a sérülések elkerüléséért.
    csak a montizás vs országúti esésvalószínűséget akartam megemlíteni.
    Igen erdőben nulla az esélye hogy a piros hetes holtterében megállva rád parkol. milyen gyakran történik ez?
    erdőben viszont agyagos sárra érkezve egy gyökér megdobásból simán benne van a perec.

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

Új hozzászólás Aktív témák