Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz jjeahh #220985 üzenetére

    Hát tudja a franc, 178cm,81-83cm belső lábhosszal M-es 54 es outit vettem 100as stucnival gyárilag, és úgy görgőztem hogy inkább előre volt tolva a nyereg, mert másképp nagy 'volt' aztán bringaland bikefitten ment egyel kisebb és meredekebb stucni, az pár hónap görgőzésen pont tökéletes volt, aztán amióta elkezdtem tavasszal kint tekerni és kezdem szokni az országútit úgy változik a kerékpár méret és most meg már kezd kicsi lenni(gondolom kezdek hajlékony lenni ill. kezdem megszokni a pozíciót,szokom a gépet,stb.) :DD valószinű majd visszamegy a másik stucni és jó lesz, de most van pár nagy táv tervben majd ha azok lemennek akkor próbálom túrásabbról sportosabbra venni a témát :)

    de van olyan érzésem hogy a nyereg is sokat számít, ez talán keskenyebb picit mint ami kellene,illetve - és ezt a bikefitteres is mondta - nem is csak a nyereg szélessége számít hanem a kialakítása, nagyon sok nyereg a széles részén a felétől kifelé lefele konyul-hajol, akkor már eleve nem akkora az alátámasztása mint a mért szélessége, tehát elvileg az a jó ami oldalirányba nem igazán konyul hajlik lefelé vagy ha hajlik akkor picit nagyobb kell ugyanolyan formából ha a mostani kicsi,bár ez lehet inkább a nyeregmagasságot befolyásolja,mert amin jobban felfekszik a comb azt lejjebb kell vinni, igy viszont lehet még hátrább kéne tenni,nemtom :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák