Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beri

    addikt

    válasz Hasaggymeg #196317 üzenetére

    Nem az a bajom, hogy nincs megfelelő áttétel, hanem hogy idegesítő a két váltóval zsonglőrködni minden lámpánál és szeretnék valamit, amivel ezt csak a hátsóval meg tudom oldani. Felőlem lehet ez 2x8-9-10 is, ha azok is tudják, amire szükségem van. Sosem használtam még olyat, sajnos nincs ilyen tapasztalatom.
    Azért gondoltam 1x10-re (meg mert pont feljött az aprón egy teljesen jónak kinéző hibrid bicikli 200k körül egy ilyen setuppal), mert ott fel sem merülhet, hogy van használhatatlan kombó :DDD
    A 40x11 nekem biztosan kevés, mert már most is elég sokszor megyek 48x13ban (asszem 13 jön a 11 után a 8ason), ami hosszabb, és remélem, később nem rosszabb lesz a kondim (a következő, asszem 48x15 már annyira csapkodós, hogy lassulok). Lehet, hogy pont a lényeget nem írtam az elején, de nem közlekedésre használom a kerékpárt, próbálok vele sietni :DDD

    Szerk: de, volt hajtómű csere. Kicserélték, de amikor elindultam vele, észrevettem, hogy beleér az első váltó a láncba. Visszamentem. Srác nem tudott mit kezdeni a helyzettel, azt mondta, nem megy eléggé ki a váltó (pedig elmondása szerint lemérte az eredeti tengelyt), úgyhogy betett egy rövidebb tengelyt (5mm-rel asszem).
    Kifejezetten azért vittem egekig magasztalt szervizbe a biciklit, hogy biztosan jó legyen...

    [ Szerkesztve ]

    eladó Aromamizer RDTA V1

Új hozzászólás Aktív témák