Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ath

    senior tag

    sziasztok

    egy hete olvasok/keresek, de már teljes a bizonytalanság :( eredetileg 100e volt, amit szántam rá, aztán hamar 150-nél jártam, végül amikor a 200e határnál lévőkre is azt olvasni az a belépő szint, plusz a célnak sem felel meg.. akkor kezdem kicsit feladni :D pedig csak bicikliznénk :D
    szóval, első körben abban kérnék segítséget egyáltalán mit keressek. 193/95 vagyok, átlépő 85-90 között, asszony 183/70, átlépő kb 80, tehát magasak vagyunk és nagy váz kell. a cél az, hogy gyerekkel együtt, gyereküléssel tudjunk menni aszfaltos, egyszerű terepes helyeken kényelmesen kirándulni. először a trekking-nek olvastam utána, onnan a cross-trekking felé terelődtem, aztán itt rengeteg hozzászólást elolvasva felmerült a monti is. mivel a "lelki szemeim előtt" csak olyan képek jelennek meg "terep" gyanánt, ahol csak elfogyott az aszfalt, nem pedig 50-el zúzok lefelé sziklán-gyökereken ugratva, megfelel nekem a cross-trekking kategória? eddig ezeket néztem:
    [neuzer x300]
    [gepida alboin 300 pro crs]
    [kross evado 4.0]
    [cube nature]
    gepida mellett az szól, hogy kerekparcity-n mindhárom szép kártyás zsebből tudnék fizetni, a cube mellett pedig az én teljesen laikus szememnek is gyönyörű megjelenés :DDD

    köszönöm az iránymutatást! :R

Új hozzászólás Aktív témák