Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HEAHEA

    tag

    válasz RaiZka #110682 üzenetére

    Ez még nekem is kérdéses, hogy merre. Ofotértra gondoltam, majd megérdeklődöm. Most még csak a szemüveg van meg, betét nincs hozzá, majd az is lesz. Addig elhasználom simán, annyira nem vészes a látásom, max. nem úgy látok, mint a sas. Kérdeztem Oakley-t is mennyi lenne, ott ugye belecsiszolják a lencsét a keretbe, fotokromatikus lett volna olyan 160 körül. :Y

    Fatbike: nekem sincs tapasztalatom, csak érdekességképp megosztom, hogy itt van 8% -os nyári kedvezmény bizonyos kerkpárokra, pl. amit Runner is írt arra is: [link]

    Sznobizmussal kapcsolatban: a csengő nekem is olyan ebayes, mint jjeahh fórumtársnak. Kicsi, olcsó,nem egy 20 ezres, mint amit linkeltek,a célnak megfelel. Sz@rrágónak tűnhet, meg ellentmondásosnak, hogy egy csengővel így vagyok, pedig nemrég linkeltem, hogy milyen szemüveget vettem, meg milyen bringám van. Egyszerűen vannak dolgok, amik nem élveznek hangsúlyt a bringánál, lásd még1x csengő.
    A ruha kérdéssel nem tudom ti hogy vagytok, de inkább nézek valamilyen akciót és úgy veszek egy minőségi darabot, mint egy ebay-es mezszett utánzatot pl. mondjuk 4000-ért. Nem érzem összhangban a bringámmal. Hasonlatként érzékeltetve olyan, mint amikor elmész egy nívós állófogadásra és felveszed a márkás öltönyöd, cipőd, stb. , a karórád meg olcsó replika.

Új hozzászólás Aktív témák