Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • varsam

    őstag

    Én szeretem az Ali-t, az elmúlt 1-2 évben szinte nincs olyan nap, hogy valami ne lenne úton Kínából, de eddig csak apróbb dolgokat vettem (még a menyasszonyi csokrot is :D ) , de sosem volt gondom panaszra.
    Most sem attól félek, hogy nem jön meg, hanem hogy vajon milyen minőséget képvisel ez a fék. Saját gondolatom az, hogy ezek 99% gyári darabok, egyazon gyártósorral ahonnan az eredeti is kikerül. Külföldi fórumon azt olvastam, hogy a féktárcsákon látszik, hogy nem eredeti, de a fékekről rosszat nem írtak.

    Most ha használtan vennék féket, abban is benne van a lutri, hogy milyen állapotban van....

    Ma mindenképp megveszem a BB5-öt a Probike-nál, de félek az is kevés lesz, ezért gondoltam erre a TRP Spyre fékre. Árban viszont nem akarok rá többet költeni. Lenne rá, de most nem.

    Egyelőre még azt sem tudom, hogy a koskormányos móka mennyire fog tetszeni, mert ha nem, akkor nem akarok még több pénzt beleölni és inkább eladom a fékváltókarokat, kormányt fékestől és veszek egyenes kormányt normál MTB hidrós fékkel, talán kijön nullszaldóval.

    Szóval nagy a bizonytalanság a fejemben.. (de hát ezzel vagyunk így egy páran a topikban ;] )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák