Hirdetés

Hirdetés

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

  • 2024-ben M1? Nóóórmális?

    lo Elérkezett az idő a lassan hat éves Mac Mini leváltására. És mivel már egy ideje foglalkoztat a gondolat, miszerint...

Új hozzászólás Aktív témák

  • coccolino

    aktív tag

    Sziasztok,

    Bringát szeretnék venni, kb 70% aszfalt - 30% terep (erdő, murvás, kavicsos, földutas) használatra, amiben lenne napi szintű munkába járás is néha (havi max 5-10 alkalom), és hétvégi kirándulások (Bp-i vagyok, így ki pl. a Pilisbe, fel a hegyekbe, túrázás vidéken aszfalton és terepen is)

    elolvastam a bevezetőt, és a fórum véleményeket is, alapvetően cross-ban gondolkoztam, de 140e-ért találtam egy Cube Analog 29 2017 bringát, 1 éves, még garis, gyári állapotban, sérülésmentesen
    Rock Shox villa (persze belépő, de talán jobb), Deore XT váltó, a vázról és fékekről is jót írnak (persze ebben az árkategóriában)

    a véleményetek érdekelne, hogy az adott felhasználásra egy ilyen kerékpár is megfelelő lehetne-e (természetesen 1,75-es városi gumikkal) egy cross helyett/szemben
    illetve annak fényében, hogy elég sokat sportolok, az állóképességem talán elég lenne kompenzálni a cross-al szembeni többlet erőigényt a hasonló tempójú haladáshoz, viszont a derekammal vannak gondjaim mostanában, így nem tudom, hogy a geometria a monti esetében nem terhelné-e meg jobban, mint a cross kényelmesebb üléspozíciója esetében

    valamint érdekelne, hogy 29es-re milyen gumit ajánlanátok az adott feltételek mellett

    :R :R :R

    ''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

Új hozzászólás Aktív témák