Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Doki-HUN1978

    senior tag

    válasz zack #48014 üzenetére

    Csak a példa kedvéért:
    Egy bringára rábökünk, hogy az jó vétel szerintünk. Te elmész és jóhiszeműen megveszed mondjuk 120 000-ért. Majd a szervizben adnak egy 90000-es ajánlatot egy hajtás cserére, mert el van használva. Anyáink meg nem tudják abbahagyni a csuklást + mi leszünk a genyók, mert ilyen bringára rábeszéltünk...

    14000-ért vettem képről kerékpárt, mert abban nem láttam nagy kockázatot, de 10x ennyiért már nem mernék és neked sem ajánlanék ebből kifolyólag szívesen.

    [ Szerkesztve ]

    "A szórakozottság a zsenik erénye"

  • venember83

    nagyúr

    válasz zack #48014 üzenetére

    Milyen segítséget vársz? Megmondjuk, mi lehet jó opció szerintünk. Attól, hogy képen jól néz ki, még lehet rossz, pl. kopott féktárcsa, fékbetét, elkopott kerékagy, zsírral teletömött de amúgy cserélendő középcsapágy, felsőcső és nyeregvázcső találkozásánál lehet hajszálrepedés, soroljam még? Te megírod, mik tetszenek, mi véleményezünk. Engedelmeddel nem fogom végigfutni az aprókat, ezzel eltölteni 20-30 percet a szabad-/munkaidőmből, hogy bringát találjak neked, ami aztán vagy tetszik vagy nem. Szívesen mondok véleményt, válaszolok kérdésekre, ha felteszel kérdéseket és az időm engedi, de a végső döntést te kell meghozzad, mivel tied a pénz és neked is kell vállalni a felelősséget ezért a döntésért. Ár ügyében nem kívánok beleszólni, én nem vagyok a pofátlan alkudozós típus.

Aktív témák