Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    válasz sanzi89 #20862 üzenetére

    Volt másik bringám, de szegényre sokat kellett volna költeni, így inkább néztem egy jobb karban lévő utódot. Azzal tisztában voltam, hogy az ülés cserés, mert ezek a nagyon keskenyek nekem nem igazán jönnek be, nem kényelmesek. (Volt egy másik bicaj, egy 7005-ös aluvázas Nakamura, valami magnézium teleszkóppal...arra is kellett volna még lóvét szánni: az ülése még keskenyebb+sokkal keményebb volt, 100m után is szenvedős emiatt, néhol festéshibás, és a hátsó fogaskeréksor is cserés volt...Szóval kellett volna vele maszekolni. Ezért lett inkább ez.) A pedál egyébként valóban műanyag, de a hajtókar szerencsére fém. Első körben a világítást és a csengőt oldom meg az ülés mellett, hogy a sünök ne cseszegessenek, utána meglássuk.

    Viszont az itteni benzinkúton lesz egy köröm, fújtatás miatt :) 100+ km-es túrákra egyébként nem fogom használni :N

    Tényleg, jófajta kényelmes ülést tud valaki, ami nem ilyen 10 cm széles és nem horror árú?

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Aktív témák