Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • rétisün

    veterán

    válasz szki #13695 üzenetére

    na szóval, tesztnap 2.

    tesztelés tárgya egyrészt a nyári cipő+téli kamásli összeállítás, illetve a crud roadracer2 sárvédő (tudom, hogy nem esett, de felraktam, ha már egyszer megvettem)

    1.: azt kell mondjam, hogy a téli bringás (spd-s) cipő helyett egész jó alternatíva egy ilyen kamásli. 1,5 órát (~35 km) bringáztam ma (sörözős kirándulásra is kell időt szakítani :DDD ) de ez alatt nem éreztem, hogy le akarna fagyni a lábam, azt persze éreztem, hogy a cipő alapból is elég szellős, de nem volt kellemetlenül hideg érzésem.
    lehet, ha valaki korábban megcsinálja helyettem ezt a tesztet, nem is veszek téli cipőt? mondjuk azért a nortwave celsius zártabb (kamáslival meg végképp verhetetlen) de jóval drágább is, illetve a kamáslis megoldás mellett szól, hogy magasabb a szára, és be lehet tűrni a nadrágot.

    összességébn egy kamásli semmiképpen sem kidobott pénz, hátránya, hogy nagyon nem ajánlott gyalogolni benne.

    2.: crud.....hát mit mondjak. az első nagyon nem stabil, időnként hozzáér a gumihoz, ez persze lehet amiatt is, hogy az aeros keresztmetszetű első villára nem fekszik fel igazán a műanyag idom. talán orvosolható valahogy, alá kell tennem valamit (belsődarabot, gyufaszálat, etc.) és nem leng annyira a sárvédő
    a hátsó ilyen szempontból megfelelő, itt mindössze annyi a bibi, hogy az a rész, ami a nyeregcső és a kerék közé kerülne, nem fér el. egyrészt a villában nincs elég hely, hogy kompletten fel lehessen rakni a hátsó sárvédőt (ez mondjuk nem a crudék hibája) másrészt maga sárvédő sem fér el a váltókonzol miatt :(
    ezen is dolgozunk még, mert ez a rész olyan kialakítású, hogy védené az első váltót a kerékről odafröcsögő víztől, szóval azért jó lenne, ha a helyén lenne.

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Aktív témák