Hirdetés

Aktív témák

  • N.GÁBOR

    aktív tag

    válasz dqdb #9273 üzenetére

    dqdb szki Ariadne
    Köszönjük szépen! :)
    Igen, az a fehér markolat és nyereg bizony elég kényes. Bár kapni fognak a bringák egy-egy "szarvat", így némileg csökken a kényes felület, de a nyeregre így is figyelni kell.

    Egyébként elsőre úgy tűnt, hogy megfelelő a vázméret, bár emiatt különösen aggódtam Kedvesem korábbi gerincműtéte miatt. Mindenképpen megnézzük, hogy mennyire ideális neki ez a Scott, aztán ha tényleg nagy lenne a bringa, akkor vagy egy rövidebb stucni lesz a megoldás, vagy ha az sem segít, akkor elcseréljük a bicókat. (A Merida eggyel kisebb)

    Nincs is jobb mint a pároddal tekerni!:) A kéztartáson meg a pedáltartáson meg majd még csiszolunk. :)

    Egyébként a lábtartás oka talán az is lehet, hogy nem megfelelő cipőt húzott Kedvesem, és a puha talprész miatt nagyon hamar elkezdte "érezni a pedált", így mindig "tologatta" a lábát.

    Kicsit más:
    Akartam egy olcsó órát a bringára, így gondoltam megpróbálom a Lidl-ben árusított vezeték nélküli órát.

    Nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom. Sokat tud, pontos, nem zavarta semmi az adatátvitelt. Hátránya lehet, hogy nem túl esztétikus a nagy készülékház miatt, nah meg az, hogy nem vízálló.
    Egyébként ennyi pénzért 3 év garral szuper.

    May the force be with you!

Aktív témák