Hirdetés

Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Teasüti #16156 üzenetére

    Reggel -10,9 fokot jelzett az óra, amikor megérkeztem, most délután -8,2 fokot. Az érzékelő fokozatosan veszi át a külső hőmérsékletet, ezért csökken végig az érték. Reggel tényleg ennyi lehetett, mert az utolsó kilométeren már nem változott, délután hidegebb volt, mert tizedfokonként csökkent a mért hőmérséklet, csak a tényleges érték elérése előtt hazaértem.

    Jól vizsgázott a ruházatom (technikai cuccok nélkül ez a hideg már teljesíthetetlen szerintem, szerencsére így egy teljes rétegnyi ruha a hátizsákomban utazott feleslegesen), meglepő módon mindössze reggel a téli kesztyűm bizonyult határesetnek (még pár km, és fáznak az ujjaim), de hazafelé egy thermokesztyűre véve ez is tökéletes volt. Egyetlen dolog zavart, de az nagyon: végig maszkon keresztül szájon át kellett lélegeznem, mert orron át annyira hideg volt a levegő, hogy fájt. Az utóbbi hetekben arra treníroztam magam, hogy inkább az átlagból feláldozok pár km/h-t (így átlagban 19-20 km/h helyett 16-17 km/h-val megyek, a sok lámpa és kereszteződés nagyon visszafog), cserébe végig orron keresztül veszem a levegőt mindenféle kapkodás nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Aktív témák