Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kmarci25

    veterán

    válasz csuzda #6958 üzenetére

    Nem ismerem a Vertuo-t, de nemrég láttam róla egy James Hoffman videót. Ami megmaradt bennem róla az az, hogy a gép miközben áttolja a vizet a kapszulán, pörgeti a kapszulát és emiatt extrém magas hab lesz a kész italon. Szerintem ez kicsit szemfényvesztés főleg úgy hogy ez a gép jóval drágább mint egy sima kapszulát Nespresso.

    "There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

  • #64905664

    törölt tag

    válasz csuzda #6958 üzenetére

    Szia.
    Vertuó kapszulás kávégép. Kb 1.5 éve vettem, 50e-ért. Jó kávét főzött. Mivel ez ú.nevezett nagy kapszulás gép, már akkor is közel 200 f volt egy kapszula (a szolídabbik!! a jobb, nívósabb akár 400 fölött....). Féléven belül elromlott. Szervíz, 2 hét. Visszajött, mókolással bírta 2 hétig. Türelmesen jelentettem elvitték majd hoztak 1 tiszta újat, újból kezdtem. Féklévig bírta. Nekem nagyon drágák is voltak a kapszulák így feladtam és nem foglalkoztam a géppel sem és a szervízzel sem tovább. Pár nap múlva kaptam imélt, hogy jellemezzem a kávéélményemet a vertuó főzővel. Ekkor jellemeztem, mindenhova 1-est véstem magyarázattal. Felhívtak és 2 lehetőséget ajánlottak.....a másodikat fogadtam el: vissza adták az 50e ft-ot és én mivel nem számítottam ilyen nagyvonalúságra boldog voltam....van egy kiskapszulásom is, inissia. Azonban elcsomagoltam mert végleg nem akarok kapszulásban utazni, elég volt. A futárok szerint akikkel már közben haverek lettünk országszerte ingajáratban közlekednek a kávégépekkel az userek és a szervíz között. Kérdeztem: csak a vertuó?! Válasz nem, mindegyik!! Azonban gondolom vannak bevált készülékek is....???? :U
    ui: egy ügyfeles azt mondta nekem telóba amikor 2 hét "javítás" után visszahozták és újból elromlott pár nap múlva, hogy azt hiszed csináltak valamit vele? Ők is kitakarították és pász. Amikor a futár becsomagoltam az ő saját dobozába annyit jegyzett meg: majd eladján másnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák