Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fradi81

    veterán

    Sziasztok!
    Kerestem egy másik programot a gyári PVR2 helyett, és rátaláltam a K!TV-re. A tvtunerek mellé adott programok képminőségével nincs baj, de nem mozog elég gyorsan a kép, tehát kicsit akad. Másodpercenként 25 képkockát látni, na itt 50-et, és ez meccseknél elég feltünő, így nincs az az érzés hogy nem tudom szemmel követni pl az elrugott labdát.
    (Más tv programok is tudják ezt a képkocka duplázást, de nálam azok a Leadtek Global tuneremmel nem működnek.)
    Másik előnye, hogy rá tud zoomolni a képre, ez ilyen esetekben jön jól: [link] ráközelítés után: (N billentyű) [link] és már ki is van használva a monitor.

    Ritkán jönnek ki újabb verziók, és ebben van egy hiba ami az én kártyámnál pont előjön. A kártya neve WinFast TV2000 XP Global/TV Global WDM a lényeg hogy van benne egy '/' jel, na erre a névre rá kell keresni a regedittel és át kell írni a '/' jelet egy '-' jelre, és probléma megoldva, amíg nem írom át, nem tudja elmenteni a csatornákat és minden indításnál felajánla a keresést..
    A program beállításait itt tárolja: C:\Users\felhasználónév\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\K!TV\ ezt kell elmenteni egy biztos helyre, mert sokáig tart beállítani a csatornákat, legalábbis nálam talált vagy 300-at abból egyesével kellett törölnöm a nagy részét.
    weboldal: [link]

    [ Szerkesztve ]

    moto g72, Ninebot d28e

Új hozzászólás Aktív témák