Hirdetés

Aktív témák

  • Earl_Muttley

    aktív tag

    Emberünk megint vezet

    Az Audi még mindig ment, mint ahogy a 30 körüli, szétbagózott és körbetört melós autók általában szokták.
    Már az eleje ép volt, és még a szín is egyezett (meg is érte emberünknek a 15 ezer forintot a kis bosszúja).
    És persze bent ült a kocsihoz hasonló állapotú tulaj, az elmaradhatatlan cigarettájával, és sötét gondolataival.

    A rádió ment, és épp Sting melankolikus Fields of Goldja szólt. (Már megint a megszokott menet... Én igyekszem, az élet meg keresztbe tesz.. Én elkezdek alkotni valamit, erre nincs rá még közönségem se. Próbálok pénzt szerezni, a vevők meg odébb vannak.. Csak a szar melóm meg ez az öreg autóm van most, és ennyi. Nem is kell több. Kapja be az összes átbaszós álbarát is...) A gondolataiba merülve 2 piroson is áthajtott, és azt se vette észre idáig, hogy valami önjelölt rendőr mutogat és villog mögötte, hogy mit képzel magáról... Az egész üvegen keresztüli KRESZ-tanfolyamot egy egyezményes kézjellel reagálta le.

    Célba ért... Újabban hülye hobbija volt figyelnie 1-2 embert, mikor mit mondanak. Kezdve a múltkori incidens óta az állítólagos barátját. Leparkolt 40-50 méterre, látta ahogy éppen a "naaagy sörözés folyik" a teraszon. Tárcsázott... És magában elkezdett jót röhögni.
    (-Szeva, itt járok a környékeden, beugorjak esetleg?
    - Őőő... Apám nem enged mert lassan megyünk el.
    - Oké )

    Előszedett egy papírt, majd felírt ennyit. "MÉG LÁTTALAK IS, BUZIKÁM." Kiszállt, és bedobta a ládába, majd csengetett. És aki jól végezte dolgát, visszaszállt a szakadt autóba, és vezetett tovább...

    Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Aktív témák