Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atee94

    csendes tag

    válasz Wesiz #111 üzenetére

    Én újonnan vásárolok mobilt, de strapatokot kap sarkokon megerősítve(jelenleg egy UAG Monarch van az I13 minimen), plusz a telefon kijelzőjénél is túlnyúlik pár milliméterrel, hogy ha még a peremére esik is le védve legyen, ez mellett üvegfólia védi a kijelzőt.(Több száz kis karc van az üvegfólián, de a telefon patika állapotban van)
    A telefonnak az akkujàt 40-75 százalékon használom nagyrészt, mert szeretem ha a telefon élettartama alatt nincs a belsejéhez hozzápiszkálva mert volt saját tapasztalatom abban hogy akksit kellett cserélni, és a technikus nem tudta a hátlapot normálisan visszaragasztani. Tudom nem ez az átlag, de megégettem magam vele egyszer…
    A lithium-ion akksi élettartama meg drasztikusan nő ha 4,0 volt fölé nem nagyon engeded a cella feszültséget.(Az iphone 20 wattos “gyorstöltője” meg töltés szempontjából nem jelent semmit az 5 wattossal szemben, nem szivatom magam az 5 wattos brickkel.)
    Ami nagyon fontos hogy én vigyázok a telefon teljes időtartama alatt a telefonra, így szoftveres támogatás nagyon fontos.Kritikus hogy a pénzemért a lehető legtöbbet kapjak, mert szeretek egy telefont 4-5+ évig használni ha szoftverezettség szempontjából támogatva van.
    Egy szó mint száz, ha az ember vigyáz a telefonjára, megfelelő készülék esetén simán el tud vele lenni 5 évet, vagy még többet is.

    [ Szerkesztve ]

    "The only thing here built to last is the engine that turns your world to trash" - Slum Planet, 3teeth

Új hozzászólás Aktív témák