Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz Madwe #21333 üzenetére

    én épp ezért nem erőltetem mostanában az állásvadászatot. a mostani work-life balance szempontjából teljesen jó, jobbat kb 2-3 éve nem találok.....időközben bejött a pandémia, ami sok cégnél rögtön létszámstoppot hozott, vagy behúzták a kéziféket a bérszintekkel, esetleg féluton megakasztotta a kiválasztási folyamatot ("Sajnos egy belsős tapasztaltabb kollégával folytatjuk a pályáztatást" -> gondolom annyira nem hülyék hogy saját 4-5 fős csoporton belül interjúztassanak, egy másik területről meg érdekes lenne ha cégen belül akadna tapasztaltabb).

    Tavaly év végén pl hívtak gyógyszeripari céghez egy elég nagy ERP projektre, meg pár ismerőst is.....akit ismertem h részt vett az interjún, mind elmondta a cégnek hogy szakmailag vállalhatatlan több országban fél év alatt fullscale projektet országonként eltérő, gyógyszeripari validált rendszerekre letolni, bukta lesz a vége.
    Most áprilisban ugyanúgy hirdetik a pozi(ka)t, csak a fél évből elment 3-4 hónap.....
    ilyen jellegű béltaposáshoz meg csodálkoznak hogy nem találnak olyat aki önként asszisztál

    Inkább a passzív jövedelmek / kevesebb meló kombóval akarom fenntartani az egyensúlyt a jövőben

Új hozzászólás Aktív témák