Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • osvatha

    tag

    válasz WilliamGhost #389 üzenetére

    Ezt akartam én is javasolni, hogy linuxos megoldással lehet titkosítani. Megelőztél. :)
    Ez a titkosítás iránti igény egyébként mennyire valós? Nem csak a lehetőség nyugtatja meg a felhasználókat?
    Magam példáján: nekem mint Kovács12 Élmunkás Gábornak miért van szükségem az adataim és a telefonom titkosítására, hacsaknem a fizikai lopás esetére? Ha bizalmas infót kell elérjek a telefonomról, akkor azt fel tudom tenni felhőbe, nem? Ha a családi fotókat meg a zenéimet a tolvaj eléri.... Hát nem fogok a kardomba dőlni... Még sosem titkosítottam komplett SD kártyát. :)

  • ElFeo

    tag

    válasz WilliamGhost #389 üzenetére

    Egyrészt örülök, hogy az általad felsorolt lehetőségek adottak :R , másrészről nem vagyok programozó. Üdvös volna egy kapcsoló a beállítások között, ami-mint a blekinél mondjuk-titkosítja a készüléken vagy a memóriakártyán lévő adatokat.
    Sokan hülyének néznek, hogy mit görcsölök ezeken a dolgokon, de egy példával élve; a postán érkező leveleim nem a postással együtt szoktam elolvasni, hogy legközelebb tudjon ajánlani valami ütős terméket.
    Tudom az ingyenességnek ára van, de én úgy gondolom, hogy igenis jogom van eldönteni, hogy mit lásson a gyártó, szolgáltató mittom' én.
    A WP emiatt alapból kilőve, az iOS egyszerűen csak nem szimpi, a WP-wel van egy polcon nálam. A belki nem volt rossz, de miután nem kapcsolt be egyik nap a készülék, többé nem vennék, legfeljebb egy jó állapotú os 7 készüléket. Ha sokat tökölődök itt a jollával lehet az is lesz a vége.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák