Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nimrod

    addikt

    válasz csapos2 #3023 üzenetére

    Ebédszünet. :)

    Tehát ott hagytam abba, hogy rutin.
    Az egészhez úgy álltam hozzá, hogy addig nem megyek vizsgára, amíg nem érzem azt, hogy ez megy nekem.
    Őszintén szólva azt se tudtam járműkezelésin, hogy hol vagyok. Hiába, néha nehéz fejem van.
    A rutinozás során időnként olyan manővereim voltak, amin még Alonso is pislogna. Mindenesetre gyanús módon mindenki betartotta mögöttem a követési távolság kétszeresét is.
    Vizsga, húsvét utáni kedd, reggel.
    Fél óráig bírtam, kicsit totojáztam is, meg az említett fulladás és egyenrangú, helycsere.
    Kis szünet (nem rajtam múlt), majd két héttel később vasárnap este sms az oktatótól, hogy másnap reggel menjek vezetni. Rákövetkező nap vizsga, szintén reggel.
    Rutin feladatok kicsit döcögősen mentek, mert fura volt, hogy a vizsgabiztos mondta mit nézzek.
    Indulás. Fejemben csak annyi volt, hogy végigcsinálni fulladás nélkül.
    Aránylag sikerült is, egy kanyarnál utolsó percekben tettem vissza gyorsan kettőbe.
    Kiegészítő feladat, két kocsi közötti parkolás.
    Ezt kicsit érdekesen akartam megoldani, mert egy helyen mondták, hogy jobbra és akkor lehet csinálni a parkolást. Helyem volt szépen, én meg beálltam a legutolsó kocsi után, szabályosan. Csakhogy kettő KÖZÉ kellett volna, de semmi gond, megcsináltam azt is.
    Visszaút, kanyarnál szisszegés az oktatótól. Igen, kanyarodni szépen szoktam.
    Egy zebrás lámpánál lefulladtam sajna, gyorsan váltott a lámpa én meg bénáztam.
    A kocsit ettől függetlenül rendben visszavittem a vizsgabázisra, 8 hibaponttal átmentem. Második nekifutásra.
    Ettől függetlenül tartom, hogy férfi létemre ritka bénán vezetek, azoknak meg köszönöm, akik beengedtek pár alkalommal a vizsga során.
    Ocsmányiroda 4000 Ft, meg is kaptam másfél hét alatt, azaz ma.

    Mission szökszesszful, mert jogsi megvan és az oktató kocsit sem aprítottam föl. Vagy csak éber volt az oktató.
    Félni nem kell, nagy forgalomban nem fogok vezetni még jódarabig, de majd csöndes utcákon gyakorolni igen.
    Végösszeg: 160.000 Ft

Új hozzászólás Aktív témák