Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    addikt

    válasz andyTM #8333 üzenetére

    :R Kösz de ebben itt találtam meg (és ez a Lewa OS romot bevállalóknak szól):

    Beállítások -> (legalul) Telefonról -> Fejlesztői opciók -> Root (csúszka)

    Nos jelzem belaktam a romot* és már testre is szabtam. Holnap a munkám előtt és után is tesztelgetni fogom (üzemidő, kamera, gps)

    Amit eddig teszteltem:

    wifi - lemérve ugyanazt az eredményt hozza mint apeelme JB romja, kiváló

    rendszer sebesség - eddig nagyon jó, smooth mint a kályhán hagyott vaj

    beállítások menü, widgetek - KitKat és csinosított MIUI hatás ezerszer gyorsabban

    gyári JB kamera - a kereső darabosnak lassúnak tűnik és a képek sem az igaziak

    Focal (nevű Lewa kamera apk) - ez már más kategória, könnyű kezelhetőség, számtalan beállítási lehetőség és a képek elkészítése is gyors (nem vettem észre "után igazítást"). Jelzem a HDR-nél ritka gyorsan elkészül 3 (három) kép (alacsony, közép és magas fénymérésű képek). Továbbá kapásból megnyit egy progit és egy képet generál a háromból (plusz, mentés előtt kozmetikázhatjuk a képet)

    Figyelem! A rom még csak pár órája van fent a telefonom, így az itt leírtak csak rövid észrevételek. Ahogy említettem vala, hosszabb nyúzásnak vetem alá a rendszert. :R

    Már csak egy CWM-et kéne feltenni a biztonság kedvéért. No majd meglesem a Mobil Nagybácsit. :P

    * - Nálam a rom belakása annyit tesz, hogy minden eddig használt programot felraktam és egyenként leteszteltem a működésüket

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák