Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz cigam #931 üzenetére

    " Tudja authy, hogy milyen fiók kulcsok kerülnek hozzáadásra?
    Csak ha a Backup Password be van kapcsolva, akkor tudjuk miket adott hozzá.

    Ha a fiókot QR kóddal adja hozzá, az Authy App feltölti a QR kódot. A QR kód tartalmazhat egyéb információkat, amik megléte és mennyisége a szolgáltatóján múlik.
    Kézi hozzáadásnál csak a logók kerülnek feltöltésre, amik szabadon válthatóak.

    A felhasználó hozzáadhat kulcsokat kézzel is, és eldöntheti, hogy milyen információk kerüljenek megosztásra. "

    Ez nekem nem igazán jeleni azt, hogy "nincs hozzáférésünk a dolgaidhoz". Egy ilyen szolgáltatásnál nem kéne említésre kerüljön, hogy mit tartalmaz a qr kód, és hogy ha nem akarsz extra adatot kiadni, akkor másképp add hozzá. Itt kb egy megabájtos adatmennyiségről beszélnénk, ami ha úgy lenne megcsinálva megabájtonként nő, így még találgatni sem lehetne, hogy ténylegesen mennyi-mi van abban a kódolt megabájtban... Helyette arról van szó, hogy most a qr kód mely információja ne kerüljön hozzájuk.

    Lehet, hogy csak fogalmazási probléma, de lehet, hogy "kiskapu". Nekem már szájhúzós.

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák