Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bugylee

    tag

    válasz daimonion #51 üzenetére

    Hagyd már ezt a safe cloudozást. Ha annyira bejön neked írd már meg, h mitől is különb mint a másik tucat, hátha más is megszereti. Veled ellentétben én azért konkrétumokat írtam nem csak a fingot kergettem.

    Ha nincs netem akkor minek a jelszókezelöm ? Megmondanád ?

    Csőlátásod van? Vagy elhiszed, h webes belépésen kívül is van élet? Hogy lehet fájlokat is passzvördözni? Mondjuk céges adatok, doksik, táblázatok, stb. vannak jelszavazva arra az esetre ha pl. a dolgozó elveszti a laptopját, vagy bankkártya adatokat lehet esetleg beleírni, pin kódokat meg egyéb olyan nem netes infókat amik senki másra sem tartoznak. Ha már itt tartok visszautalok a KeePassra, amivel indíthatsz jelszavazott programokat a kezelőből, elvégezhetsz összetettebb utasításokat és nem csak webes oldalakra vagy kárhoztatva. Vagy akár több felhasználó esetén auditálható minden jelszó változtatás, tud triggereket, tud placeholdereket változtatni (lásd Ph! belépéskor a pipák), szinkronizálni felhőbe, ftpre, lokál, meg vagy kismillió mást.

    Ahogy olvastam az írásodat halvány lila fogalmad sincs a progiról plusz arról, hogy hogyan is müködik csak szajkózód a butaságaidat.

    Elnézést kérek, h nem mélyedtem el benne annyira mint te. :Y

Új hozzászólás Aktív témák