Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #53667584

    törölt tag

    válasz smallmer #174 üzenetére

    Ha a legbiztonságosabb kell, akkor KeePassXC. De épp azért ez a legbiztonságosabb, mert ebben nincs szinkronizáció, mellőz mindenféle "felhőt". Ezt neked kell megoldani, hogy mindig szinkronban legyen minden eszközödön.

    Ingyenes a Bitwarden ami Windowson és macOS-en is elérhető, nyílt forráskódú, akár self-hostolhatod is.

    Lastpass is crossplatform, van belőle ingyenes és fizetős verzió is. Sokan használják, bár egyszer beszéltem egy LogMeIn alkalmazottal aki azt mondta, hogy miután megvették a LogMeIn fejlesztői sírtak amikor meglátták a Lastpass kódját. De azóta már biztosan változott a helyzet.

    1Password fizetős, Windows és macOS kliens van. Bár én nem ezt használom, de szerintem ez az aminek egy jelszókezelőnek lennie kellene. Nagyon jól együttműködik a haveibeenpwned.com-mal, ha kikerül valamelyik login adatod akkor jelez, hogy változtasd meg.

    Enpass is elérhető mindenre, indiai fejlesztés és nagyon félnek valamiért auditálni a kódot. Nekem ez épp elég ahhoz, hogy ne használjam.

    Dashlane-ről sok jót hallottam, de soha nem próbáltam.

Új hozzászólás Aktív témák