Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sz.balazs.95

    veterán

    válasz hjanos1 #14160 üzenetére

    Erre lenne kiváló megoldás egy eszközkezelő, amit korábban javasoltam, azaz egy felület, ahol látszódna, hogy hol vagyunk belépve, minden eszköznek tudnánk egy nicknevet adni, a könnyebb azonosíthatóság érdekében, és távolról ki tudnánk léptetni az adott eszközt akár.

    Mindez pl lehetne egy menüpont alatt egy egységesített user-adatlapon, ami amolyan saját oldal/adatlap szerűség lenne.
    Azaz minden beállítás, adat, előfizetés egységesen és átláthatóan jelenne meg ott a felhasználó számára.

    Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

  • DS39

    nagyúr

    válasz hjanos1 #14160 üzenetére

    én úgy szoktam, hogy vendég gépről ha belépek, privát módban, mobilnézeten jelentkezek be, ott ugye nem kell pipálni semmit, és így nem is írja felül a korábbi beállítást, hogy mondjuk ne lépjen ki más böngészőből stb, aztán, átváltok teljes nézetre. utána meg mivel privát mód, nem kell kilépésre nyomni, csak bezárni a böngészőt, így a többi helyen is megmarad a bejelentkezett állapot.

    de erre jobb lenne egy másik módszert kitalálni, más fórumokon nem függ össze, hogy mikor hol, milyen gépről, ip-ről léptem be, és ha egyik helyen kilépésre nyomok, a többit nem befolyásolja. ez szerintem túl felesleges biztonsági opció jelenleg. ilyen esetekre kellene egy plusz gomb hogy kilépés mindenhonnan, abban az esetben ha úgy érzem hogy valahol "idegen helyen" elfelejtettem mondjuk kijelentkezni.

    tehát röviden a javaslatom:
    - a jelenlegi Kilépés gomb, csak az adott helyről léptessen ki,
    - és a Beállításaim menü alatt legyen egy Kilépés minden más helyről opció.

    így a bejelentkezésnél a 2. és 3. opciót ki is lehetne iktatni, feleslegessé válna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák