Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz #65675776 #15244 üzenetére

    Minden tiszteletem...de az egész lapcsalád használatához csupán 20MB? Az 15db kép(átlagosan), amit megosztanak általában...egy logot is felesleges bemásolni(bár sokan ezt sem tudják), mivel arra is van alkalmas egy felhős megosztás, vagy mondjuk a pastebin...főleg aki blogozik és blogjaiban feltett kép(ek) is arra csöppnyi 20MB-ra vannak korlátozva... Mint írtam, minden tiszteletem, de azért valljul be, hogy az a 20MB sz***a sem elég szinte,aki aktívan szeretné használni a fórumot vagy a blogot...persze, van aki egyáltalán nem használja ki... Ha még fájlmegosztásra is kiterjesztenék azt a csöppnyi 20MB-ot, akkor már tényleg el lehet lehetetlíneti az aktív és vizuális segítségeket...

    Másrészről: az üzemeltetőnek egyel több hibafaktor az üzemeltetésben, sokkal több munka a karbantartáskor...szerintem a userek közül nem sokan vannak akik a topikokba pl a 1-2éve feltöltött képeket takarítja magától...

    Én ezért is nem támogatnám az ötletet, vagy prémium fiókhoz kötném, eleve adott a nagyobb tárhely is amivel ki lehetne használni ezt a funkciót

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák