Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • concret_hp

    addikt

    válasz DigitXT #633 üzenetére

    milyen az a khm bővebben? :)
    ha már ítt tartunk írhatnál (meg persze mindenki aki erre jár) pár szót a többi 6. féléves tárgyról.
    pl. beszédről azt hallottam, hogy nem veszélyes, de wikin azt írják azért lehet vele szívni. jameg IS-en találtam valami beszéd cd-t vagy mit az jó? (kell az vagy csak úgy feltették?)

    azt hallottam formális módszerekre megéri bejárni, mert meg lehet érteni, könyvből viszont nem annyira, meg hogy távközlő hálókra se árt bejárni, mert ott meg sok az anyag meg nem nagyon van rendes könyv. és még változik is az anyag.

    vagy fullba vagy sehogy :D

  • Drizzt

    nagyúr

    válasz DigitXT #633 üzenetére

    Én viszont most még asszem leadom, mert így a hétfőm nagyon rossz, asszem erre be kell járni:
    '' En Peer-to-peer-re jartam elozo felevben, voltak benne erdekes reszek az ilyen filecserelo rendszerekrol, meg sok egyeb. Szerintem annyira nem nehez, de ha csak kreditet akarsz, akkor ne vedd fel, mert minden oran van egy kis kerdessor ora vegen, es abbol kell pontokat gyujteni az alairashoz, szoval kb. tobb mint a felen bent kell lenni. 5ost nehezen lehet kapni, szerintem a 4es az megy egy par nap tanulassal.'' a wikiről. Hétfőn meg be kell mennem reggel szglab5-re, aztán ez van vagy 2-kor, aztán meg 5-kor zh, vagy valami ilyesmi a leosztás. :S

    I am having fun staying poor.

  • mr.geeZ

    aktív tag

    válasz DigitXT #633 üzenetére

    A miénk kicsit gázosabb, alapszintű P2P progi lett, bár így is tetemeset szívtunk vele, a kliens oldalt spec. én egyedül csináltam amúgy c#-ben :W A vicces, hogy így is 4est kaptunk rá asszem, és 5 lett a félévem a mérésből, szóval nem érte volna meg a kétszerennyi szenvedés a többesadás miatt.
    Én így a 10. félévben a grafikát és az elágazó II-t csesztem el, minden más követelmény megvan, igaz, ebben a félévben eléggé összejöttek a dolgok, egyéb elfoglaltságok miatt kevesebb jutott a tanulásra sajnos. Ez a 2 vizsgakurzus nem lesz túl nagy öröm :W Választhatónak a Web fejlesztést vettem fel, érdekesen hangzik, és áíllítólag elég könnyű.
    Szerintem a félév szívása az innentől bevezetésre kerülő nemteljesített kreditek utáni fizetési kötelezettség, bár most, hogy én túl vagyok a javán a dolgoknak, inkább a többieket sajnálom.
    Zsu_: gondolom már nem aktuális a dolog, de én tmitesként tmitesre jelentkeztem, de hitesre mentem végül, és a félév végén gond nélkül beírták a jegyemet a tanszékek, utána viszont már figyeltem, hogy a hites tárgyat vegyem fel.

    [Szerkesztve]

    Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

Új hozzászólás Aktív témák