Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kaai

    csendes tag

    válasz Skipqer #776 üzenetére

    Szolval az elejen leszogezem, hogy ez egy elfogult velemeny, mert miota ujra toltottem a telefonomra a softot, azota semmi bajom a bluetooth-tel ;)
    Tehat: A headset szerintem nagyon jo. Minosegben szerintem egy nagyon kicsi, kenyelmes, konnyen hordozhato darab. Leginkabb egy mp3 lejatszohoz lehet hasonlitani, amit ki is probaltam, es egy-ket kollegam hitetlenkedve fogadta hogy ezen bizony telefonalni is lehet (imadom az irigy tekinteteket :) ). Hatotavolsaga kb. 35-40 meter, de ebbol a tavolsagbol mar teljesen hasznalhatatlan. A max amit eddig birt nyilt terepen 25 merter, ami szerintem nem rossz. Az aksi folyamatos hallgatas mellett nekem kb. 7 orat bir ki, ami ha figyelembe vesszuk hogy mekkora az egesz keszulek, szerintem meg mindig nem rossz.
    Hangra kb. azt hozza ming a hpm-70 es headset, egy kicsivel talan tobb benne a magas hang de a megabass meg mindig hozza a formajat.
    En igazabol azert vettem, mert a munkahelyemen egy kicsit sajnaltam a telefonomat, ezen kivul a regi hpm-70-essel az volt a bajom hogy egy ido utan kilazult a csatlakozo, es szakadozott a kapcsolat a telefonnal, amitol kihangosodott a zene, es a vonaton rosszallo tekintetek ossztuzeben kellett ulnom.
    Szoval en csak ajanlani tudom, mert szep, jo, viszonylag sokat bir, es mert telefonalhatsz az mp3 lejatszodon :)

    Dani

Új hozzászólás Aktív témák