Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ProgServ

    újonc

    válasz Hedgehanter #2810 üzenetére

    Medve úr!
    Hat single bedroom-ot keresgéltem.
    Shared az nem buli ahogy mondod. :)
    Őstag úr!
    Dehogynem. Csak úgy érzem itthon elértem azt amit el lehetett érni.
    Van saját cégem, de tőke hiányában nem tudok tovább lépni.
    Pl én csináltam a keretrendszerét iOS-re a Sorsjegyvilágnak, és az első két sorsjegyet. (Szerencsejáték Zrt)
    iOS-re a Pressenger nevű programot..érdekes app droidra is létezik,azt nem én csináltam.
    A Főtaxi taxirendelő appját is én csináltam iOS-re aztán más vette át, mert alvállalkozón át csináltam, és volt némi problémánk egymással.
    Aztán elötte voltam rendszermérnök Budapesten másfél évig..ilyen cégeknél mint Finn Nagykövetség, Hasbro Magyarország, 7. kerületi vagyonkezelő, Belight világítástechnika (Apple sys admin voltam itt).
    Szóval úgy éreztem..ennél többet itthon nem lehet elérni.
    Lehet több pénzem, lehet jobb autóm, de nem fogok fejlődni semmit.
    Az angol nyelv kommunikációs készségei nincsenek meg...legalábbis csak elmotyogok valamit (nagyjából ki tudom magam fejezni)..ezt akarom fejleszteni. Írva mindent megértek..szóban is de csak ha nem hadarják, a válaszolással meg 2-3 másodpercet gondolkodnom kell.
    Ez az 1500 euró nem úgy van hogy mindenem eladtam és hónapokat spóroltam..hanem ez...ennyim van, és Macbook-ot, ipadet, mindent viszek.
    Első körben az jutott eszembe, hogy magyaroknak PC karbantartás, vírusirtás...ilyesmik, a konkurenciánál olcsóbban, magyar nyelven, mert sok magyar van kint.
    Csak, hogy legyen valami kis aprópénzem amíg vagy nem beszélek jobban, vagy nincs rendes melóm.
    Nem tudom jól gondolkodok-e, de amit ott el tudok adni, az az IT tapasztalatom.

Új hozzászólás Aktív témák