Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kristee

    tag

    válasz #24827 üzenetére

    Én eleve az összes körforgalmat kiirtanám, kizárólag lassítja a közlekedést és baleseteket okoz, és nem azért mert nem lehet rajta 170-el átmenni, hanem azért, mert ha egyik irányban nagy a forgalom akkor a többi irányból szabályosan nem tudsz bejutni a körfogalomba.

    M@te: Akkor megyek ilyen sebességgel, ha azt az eset és az idő indokolja és az időjárás meg a forgalom lehetővé teszi, ilyenkor is csak olyan szakaszon, ami belátható. Természetesen én sem akarok megölni/megnyomorítani senkit és kifejezetten ellene vagyok én is a belvárosban 130-al vágtázó gárzsiknak, de szerintem, ha a német autópályákon szocializálódtál, akkor fel tudod mérni, hogy milyen helyzetben lépheted át a 130km/h-s sebességkorlátozást, esélyt adva ezzel a büntetésnek, mivel csak olyan helyen engedik a feltételek az ilyen sebességet, ahol mérni is lehet azt...
    Tudom, hogy nem szép dolog gyorsan menni, de szerintem van olyan eset, amikor megbocsájtható és van olyan is, amikor indokolt. Mentem már városban 130 fölött, de akkor éjszaka volt és kórházba vittem valakit, mert nem volt éppen mentő az állomáson.

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kristee

  • whitezo88

    nagyúr

    válasz #24827 üzenetére

    az első többsávost pár éve Érd mellett láttam, először néztem mint hal a szatyorban, meg fater is (ő vezetett), szerintem valahol még cikket is írtak róla ha jól emlékszem, milyen "remek" ötlet volt bedobni a nyugati találmányt a magyar droidoknak. Aztán raktak bele duplavonalakat meg gombákat, így már egy fokkal logikusabb volt.

    De láttam már sűrű körforgalomban ellentétes irányba haladó tatát is. na az is vicces volt...

Új hozzászólás Aktív témák