Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibee86

    veterán

    válasz gzbotii #11764 üzenetére

    Sok mindenben egyet értek most veled :)
    Safaris témához sokat nem tudok hozzáfűzni, én azt használom, nekem tökéletesen megfelel, lehet az Opera fel annyi adatforgalmat generál, de arra meg nagy ívben teszek.
    Az iTunes-t az elején nagyon utáltam, de szerintem csak az is megszokás kérdése, persze egyszerűbb TC-ben csak átdobálni a dolgokat, de az pl. tetszik benne, hogy valamennyire rákényszerít, hogy rendet tartsak. És ha az ember tényleg kitapasztalja/megtanulja használni, akkor nincs vele gond. Zune passz, életemben nem használtam :)
    Hidd el, használtam az iPhone előtt elég sokat droidos telefont, de úgy látom, hogy az iOS-hoz képest nagyon "gagyi". Persze, aki arra vágyik, hogy mindenféle romokat, meg minden mindenhogyan tudjon hackelni, annak az a jó választás, de az iOS-nál nem is érzek rá nagyon késztetést, hogy bármit nagyon megváltoztassak, ha meg igen, ott a JB.
    Kilátok mögüle, de egyelőre az android nagyon messze van attól, hogy csak elgondolkozzak azon, hogy visszatérjek rá.Szerintem nem is fog odáig eljutni még egy darabig. Innentől kezdve, csinálhat a Samsung akármit :D Másfelől meg amit még délután beszéltünk, amit Handrás írt, teljes mértékben egyet kell értsek vele, mert nekem még mindig szempont, hogy telefonként tudjam használni, és ne egy féltéglát kelljen zsebre vágnom nap mint nap.

  • b4zsi-

    őstag

    válasz gzbotii #11764 üzenetére

    +1 az Itunest úgy rühellem ahogy van. Az iphone mindenben nagyon tetszik néha hiányzik az Fm rádió( én hibám ez se a telefoné) , de az Itunes ott nincs választás kötelező azt használni. Én szerettem a total commandert. Attól még lehet rend a telefonodon, mert nem Itunest használsz.

Új hozzászólás Aktív témák