Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz Tim82 #62107 üzenetére

    Pont nem azt írtam,h a MacBook a jobb, hanem azt h ez szubjektív, ezért butaság kijelenteni,h a Thinkpqd a jobb, mert ez emberfüggő... :U
    Azt viszont remélem te sem gondolod komolyan,h egy alu MBP-nál/Airnél jobb az anyaghasználatat/összeszerelési minősége a Thinkpadnek :U
    Bling95: németek mondjuk pont elég jól beszélnek angolul és hajlandóak is rá, Berlinben eddig mindig simán elvoltam úgy,h egy szót sem szóltam németül, Ausztriában szintén. Franciák valóban katasztrofálisak, mert nem hajlandóak megszólalni más nyelven, olaszok meg nem is tudnak más nyelven :P
    Totherground: angolból megvan már a felső, németre meg mondjuk úgy,h 4éve bejárok kényszerből, de idén abba is hagyom, aztán jövőre valami értelmesebb nyelvnek kezdek neki. Kínai v arab lenne jó, mert abban nagy piac van, csak egyik se könnyű + a kínaiban nem jön be,h gyakorlatilag csak szavakat kell tanulni, viszont az arab meg csak addig jó, amíg van olajuk...Esetleg spanyolon gondolkozom még, mert ugye Latin-Amerika is elég szépen fejlődik és oda elég jól jön :K

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák