Hirdetés

Aktív témák

  • HPEx20i16v

    tag

    Nos. Túl vagyok 1 hét használaton. Amikor megjelent az iPhone őrület én csak legyintettem rá. Aztán azon filóztam, hogy mivel szerettem volna egy iPod-ot venni csak azért, hogy a kocsiban ráköthessem a hifire rendes audio bemeneten, és mivel egyszerre 2 telefont használok, akkor mi lenne ha beállnék én is a sorba. Volt sok érv, meg ellenérv, megvettem.
    Én azt mondom, hogy kezd meggyőzni. Okostelefon és mégsem. Azért okostelefon, mert hát az, viszont azért nem, mert mindezt olyan egyszerűen adja elő, mint egy egyszerű általános készülék. Sőt, sztem sok dologban az egyik legfelhasználóbarátabb készülék, amim valaha volt, pedig a 2 telefonom mindegyike általában félévente cserés volt. Volt WM, symbian, meg egyszerű mezei mobilok is.
    Vannak hibái nem mondom, mert néha egy egy alkalmazás indítás után kilép és az istennek sem akar indítan, max csak restart után. Sosem fagyott eddig ettől függetlenül. A másik nagy hibája egy normális navi hiánya. Talán erre gyógyír lesz megyek8 iPhone-os változata, ha hinni lehet a pletykáknak.
    A szinkronizáció is számomra az eddigi legegyszerűbb, legkönnyebb. Szinte naponta érnek újabb és újabb pozitív meglepetések és érdekes módon eddig úgy tűnik, hogy negatívok a rögtön elsőre tapasztaltakkal és a már tudott tényleges navi hiányon kívül nemn jelentkezik.
    Egyszóval örülök, hogy e mellett döntöttem, pedig amikor ott lapult a T-s zacsiban vásárlás után és még mászkáltunk több felé, akkor nagyon gondolkodtam, hogy jól döntöttem e. Gondolkodtam még az OFF i900-on, de úgy tűnik már meg sem veszem, max ha a nagy akciójukban reális esély van az ajándékra :D ON.
    Más.
    Nekem a töltőn nincsen gomb a két szélén, csak ki kell kapni a gépből...szal ez érdekes.

Aktív témák