Hirdetés

Aktív témák

  • HPEx20i16v

    tag

    Lassan egy egész hete vagyok iPhone tulaj. Majdnem mondhatnám azt is, hogy boldog tulaj. Érdekesen közelíti meg az Apple a mobil üzletágat, és már tudom is, hogy miért versengenek érte a szolgáltatók. Ha nem figyel oda az ember akkor hipp-hopp hatalmas adatforgalmat generál.
    Ettől függetlenül nagyon bejön az egyszerű szinkronizálása, a kezelhetősége, a használata a mindennapok során.
    Hiányzik, hogy nincs sms értesítő, nincs hozzá egyenlőre onboard navi. Néha előfordul, hogy a feltelepített alkalmazások indulás után rögtön kilövik magukat. Meg egy-két apróság.
    Viszont várom már, hogy bekerüljön a kocsiba egy gateway 300-as szerkentyű, és akkor a gyári hifiről fogom vezérelni, sőt mi több végre jó minőségű mp3 lesz a kocsimban. (Sajnos a gyári Bose hifi ezt még nem tudta és csak egy 6 lemezes audio cd tár van bent, ahhoz lesz illesztve 2. cd tárként az iPhone)
    Végül is nekem az volt a célom, hogy nem egy iPod-ot veszek és mellette még 2 telefont hordozok, hanem 2 telefon, amiből az egyik kiváltja az iPod-ot. Na meg a másik telefon orvosolni fogja az iPhone hibáit, hiányosságait, igaz lehet annak a hibáit és hiányosságait meg az iPhone orvosolja. Csak jól kell választanom. :DDD

Aktív témák