Hirdetés

Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz rolcsibácsi #45942 üzenetére

    Ez a videó szégyen és gyalázat. :((( Ráadásul volt már linkelve, nem értem a folyamatos linkelésének a miértjét.
    Jó poén, hogy amíg másoknak csak egy hiú ábránd marad, és sok mindent megtennének hogy a három telcsi közül bármelyiket megvegyék, addig mások fél perc alatt elégetnek 3 csúcskategóriás telót 4-500k értékben egy ócska poén kedvéért?
    Inkább adta volna oda olyannak akinek örömet szerezne vele, és azt vette volna fel.
    De pontosan tudom hogy a menőzés volt a cél, és az én verzióm közel sem annyira menő, pusztán emberi, egy olyan válságos anyagi helyzetben levő világban, ahol ha a hasonló anyagi helyzetben levők csak annyit segítenének a rászorulóknak mint 1 csúcs okosteló ára, sok minden megváltozna. De amíg ez jó poén, és menő, addig a hasonló videók nem fognak elfogyni.
    Gerjeszti az indulatokat a hasonló gondolkodású emberekben, akik meg nem tehetik meg egyik teló beszerzését se, azok meg valami sokkal rosszabbat érezhetnek. :(

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Aktív témák