Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • szucsisti76

    csendes tag

    Sziasztok. Még sosem volt iPhone-om, jelenleg SGS II-t használok, de tetszene / érdekelne a 4S. Jó néhány kérdés merült fel bennem.
    1. A 16/32 GB-nyi memóriából mennyi a szabadon használható?
    2. Autóba gyárilag beépített (Renault Grand Scenic 2009) Bluetooth-kihangosítóval jól működik együtt?
    3. Outlookkal teljes körűen (naptár, névjegyzék, feladatok, feljegyzések) szinkronizálható?
    4. Hordozható irodaként (is) használnám: MS Office doksikra van beépített olvasó progi (.doc, .xls, .pdf, .ppt)? Mennyire hatékony (gyors, stabil, megfelelő tördelés)?
    5. Az elmulasztott eseményeket (hívás, sms) lezárt képernyőnél hogyan jelzi?
    6. Számomra fontos progik:
    - offline mértékegység konvertáló (ingyenes vagy fizetős?),
    - a kamera, mint szkenner használatára alkalmas progi (ingyenes vagy fizetős?),
    - Autocad olvasó (ingyenes vagy fizetős?),
    - magyar nyelvű periódusos rendszer (ingyenes vagy fizetős?),
    - barcode scanner (ingyenes vagy fizetős?),
    - angol-magyar, magyar angol offline szótár (ingyenes vagy fizetős?), szókincs?
    - fájlkezelő (ingyenes vagy fizetős?),
    - tudományos számológép (ingyenes vagy fizetős?),
    - magyar nyelvű offline Biblia (ingyenes vagy fizetős?),
    - offline navigáció (ingyenes vagy fizetős?),
    - word, excel, ppt konvertáló pdf-be (ingyenes vagy fizetős?),
    7. Mappák másolása mennyire lehetséges, gyors? Működik az iPhone mintegy hordozható háttér tár?
    8. Gyakorlati / használati különbség 4 és 4S között? Érdemesebb 4S-t venni?
    9. Mivel a T-mobile megemelte az árakat, így lehet, hogy érdemes máshonnan beszerezni. Javaslat? Garancia-feltételek?
    10. Nem vagyok vájtfülű, de rengeteget hallgatok zenét. Mennyire alkalmas zenehallgatásra a gyári fülessel?
    BOCS a rengeteg – és lehet, hogy másnak magától értetődő – kérdésért! KÖSZÖNÖM mindenki segítségét.

  • szucsisti76

    csendes tag

    Sziasztok. Másfél hete használok egy 4S-t, teljes megelégedésre. Egy - remélem, csak ideiglenes - fájó pont van, a zenék hangminősége. Eddig a gyári head-set-et használtam, tegnap beruháztam egy Sennheiser MM30i-re, hát eddig nagy csalódás. Az eddigi telefonjaimon mind szebben szóltak a zenék, kevésbé jó (gyári) fülesekkel. Mit tudtok tanácsolni? A gyári hangszínszabályozóval nem mentem sokra. A zenéket mp3-formátumban hallgatom, az eddigi telefonjaimon is ugyanezek a zenék, ugyanebben a formátumban, ugyanezzel a bitrátával voltak. KÖSZI a segítségeteket!

  • szucsisti76

    csendes tag

    (P:J)Sziasztok. Ha Safari-n , vagy IMDb-n vagy az iTunes-n nézek (néznék...) videókat (ráadásul néhány perceseket, pl. film- és rajzfilm-ajánlók) WiFi-n keresztül, pár másodperc után leáll a video lejátszása. Vagy percek múlva megindul újra, majd megint megakad, vagy már el sem indul. Néztem a beállítási lehetőségeket, hogy mit lehetne tenni, de nem boldogultam. Előző telefonjaimon nem volt ilyen gond, ugyanazt a WiFi-t használom most is. KÖSZI a segítséget előre is!(/P)

  • szucsisti76

    csendes tag

    válasz DanielK #44974 üzenetére

    Szia. A hálózati beállításokat visszaállítottam, újra csatlakoztam a router-hez, a sebesség ugyanaz, úgyhogy a router-nél kell vmit állítanom. Viszont: ez akció óta, ha csatlakozok a router-hez, minden alkalommal kéri a kódot, eddig ilyet nem csinált, első alkalommal beírtam a kódot, és onnan mindig "csak" kapcsolódni kellett. H tudom azt beállítani, hogy ne kérje minden alkalommal a kódot? KÖSZI!

Aktív témák