Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz bopeti98 #271 üzenetére

    Hát abból ítélve, hogy lassan az ötödik vagy hatodik szerződést fogom kapni... elvileg most egy héten belül kétszer küldenek szerződést :D

    Az a helyzet, hogy én már ezt eldöntöttem, figyelembe vettem a családi körülményeket is (idősebb korosztály is lakik velem, akik a változásokra kevésbé fogékonyak), meg azt a tényt is, hogy az elmúlt 12-13 évből olyan 8-9 évet voltam eddig az Invitel ügyfele, valamint az Internetezési szokásaimat (a 60-as netet is alig tudom kihasználni, sőt leginkább az esetek jelentős részében a kapacitás töredéke vagy még az sincs igénybe véve), hogy nem variálok. Nem csinálom megint végig, hogy STB-okat CA modulokat cseréljek (programlistát állítgassak stb), és a jól bevált kábelmodememet egy HGW-re cseréljem, amikor direkt emiatt vásároltam egy elég drága routert is ( TP-Link Archer C5). Innentől kezdve, meg hosszabbítom, amikor csak kell. Nyilván a UPC-nél nem fogják felvágni az erüket, hogy nem megyek át hozzájuk, de szerényen akkor is feltenném a kérdést, hogy miért aludták át a városban az elmúlt 10-15 évet annyira, hogy kertesházakban egyáltalán nem voltak jelen, a lakótelepen meg csak analóg TV-t szolgáltattattak. Részemről így jártak. Számítok rá, hogy jön majd tőlük is valami ügynök, de kénytelen leszek nemet mondani neki.

    Maximum már csak akkor megyek át hozzájuk, ha véletlen valami csoda folytán megvásárolják itt az Invitel rendszerét, de szerintem ezt nem fogják meglépni. Ja majd azért az ügyfélmegtartó gombot egyszer szerintem igénybe fogom venni, ha véletlen nem merül fel 2 éven belül újabb csomag rendelés, és a hűségidő vége felé járok az Invitelnél, csak a jutányosabb árak miatt :)

    Egyébként a legutóbbi STB csere is remek lett, ez az Intek HD-C63CX eddig nagyon bejön :K A korábbi félelemeim (melegedés, esetleges instabil működés) alaptalannak bizonyultak. Persze nem jelenti azt, hogy a jövőben nem merülhetne fel vele szemben valami, mert még egy hete sincs nálam, bár már holnap pont egy hetes lesz :)

    Amúgy jó is, hogy múltkor a CA modulos körömnél a szerelő megakadt azon a ponton, hogy neki csak a csere volt kiírva a munkalapjára, különben maradt volna a másik STB is ARC-1011YR, ami közel sem olyan jó nekem, mint az Intek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák