Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz asdf_ #818 üzenetére

    "Nem mellesleg cégként, vállalkozóként elég nehéz elkönyvelni a lakossági névre szóló előfizetést." - Az előfizetés így is úgy is megy, független attól, hogy vállalkozok. Ezek szerint a rendelkezésre állás, amiért ennyivel többet kérnek a céges csomagoknak?

    "Ez vagy szerverhotel, vagy bérelsz egy virtuális gépet valahol"
    Az IaaS is szóba került, de nem tudom, hogy melyik cégre lehetne rábízni a gépet. Nem igazán bízom az ilyesmiben, szervizeknél is hallani olyanról, hogy kicserélik a hardvert a bevitt gépben nem is kicsi cégnél. Akkor már inkább vennék hostingot, vagy vennék valami leselejtezett HP szervert olcsón, aztán azt vinném be, mert azért nem kár. A felhőbe tenni szerintem sokkal jobb ezeknél a javaslatoknál, pl AWS-nél az itthoni ping talán 20-30ms-el rosszabb, ha a frankfurti szervereiket használom. Az a különbség meg még bőven elviselhető webalkalmazásoknál. Ellenben olcsó elindulni vele és nagyon jól skálázható gyakorlatilag a végtelenségig.

    "Nem mellesleg, dunát lehet rekeszteni az egy évre 4-5 ezerért 1GB tárhellyel hostingokkal, hol látsz ebben bizniszt?" .- Nem ez a biznisz, ez csak kiadás csökkentés. A webszolgáltatás a biznisz, mint már írtam.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák