Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • helkis

    addikt

    válasz proci985 #2669 üzenetére

    ott voltam B3-tól.. :) a G0-m pedig 4ghz-en járt 1.5v-on, szépen tette a dolgát, a végén azért adtam el, mert 40k-t rá kellett dobnom a villanyszámlára év végén.. :B

    szerinted én az új árán akarom eladni a cuccom? még így sem kell senkinek.. :(
    meg milyen új ár? a régi új ára? az új új ára? vagy egy új platform új ára?

    lejátszottam már én is a másik platform árazását, a proci olcsó, a lap egál, a ram drága.. (anélkül meg nem megy..) miért venne rosszabb kategóriás ramot az ember, ha megszokott már valamit, én a dominator platinumokkal nagyon jól elvagyok, ami anno 80k-volt, most újban 100k ez a "kateg" DDR4-ben a 16gb 2800 cl16.os az 160k.. :B
    persze vannak már 16gb 2400 cl 16-osok is 80k-ért, de akkor hol a fejlődés 2400 cl10-ről? :F

    illetve lehet hogy a 2-3éves hardvert nem olyannak árulják, aki munkára akarja használni, ott úgyis mindig a legújabb a legjobb, de aki nem ebből él, hanem csak tanulja pl. ott bizony kell a power ugyanúgy, viszont a stex az hiánycikk.. +vannak hardcore gémerek, stb..

    "Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Új hozzászólás Aktív témák