Keresés

Hirdetés

  • Stellar Blade - Túl az 1 millión

    gp Külön érdekesség, hogy a Metacritic oldalán a felhasználók ennek a PS5-ös játéknak adták a legjobb pontokat.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz kicsigeri #6883 üzenetére

    Mikor vettem, akkor alaposan át lett nézve a kocsi (hibátlan és első osztályú állapotban volt)...és nem volt ilyesmi rajta, a szerelő is el volt tőle ájulva...most egy kicsit ezé pipa vagyok...8-9 éves korba lenne a kocsi aszondom okka, de így 6 évesen picit furcsállom a dolgot...mondjuk ilyen a szerencsém...előtte egy fehér Corsa 1,4es Van-em volt, 99es...annál is hasonló gondjaim voltak...
    Amit sajna sose tudtam kideríteni, hogy az első tulaj hol tartotta a kocsit...ha nem zárt garázsban, akkor akár teljesen természetes is lehet a dolog...de nem gond, mert haver sógora aszonta megcsinálja a kocsit 1-2 nap alatt...és nem egy nagy összeget (5k) mondott elsőre...persze, akkor még az ajtóívről nem volt szó.
    De nem csak Én szívok ilyenekkel...haver 3 éves Fordja is pöttyöz 1-2 helyen a kőfelverődések miatt...
    Nahh mind1, mert amúgy valóban nincs semmi bajom a kocsival...nem fogyaszt sokat, megy is ha nyomja neki az ember, nagyon kényelmes hosszútávon...szóval nem választottam rosszul...ha meg letelik a törlesztő, akkor lesz másik...

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák