Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baryka007

    őstag

    válasz zebra_hun #18996 üzenetére

    Ez még egy hetet fog magára váratni, mert a napokban beszerzek egy pci-e 4.0 SSD-t addig nem telepítem újra a gépemet. Nem véletlenül nem voltak még ilyen tesztjeim itt.

    Sajnos az a helyzet, hogy Revi OS alatt, nekem csak E-magokkal fut a CB teszt... :C De a 3 óra 15 perces anta teszt legalább megvolt már :K Most jelenleg 4,1 E-AC -t tesztelek. Full stabilnak tűnik, multiba hozott is pár pontot, pl CPU-Z tesztben. 5,1GHZ P - AC hoz viszont kellett emelnem egy kicsit feszültségben. De majd a CBR23 megmondja, hogy jól van -e így... Most 1,265v on megy neki. Jónak tűnik, hosszú hétvégén volt már egész napot átívelő gamelés is... Ott nem volt gond, aztán másnap modelleztem, ott voltak fagyások... Kiderült, hogy a 4,5 Cache-t nem bírta. Adhattam volna hozzá + offsetet, de annyira bika a CPU, hogy nem látom értelmét az utolsó cseppig kihegyezni, mint ahogyan a CML-t is próbáltam... Ott a hűthetőség / amit bír a setup között egyensúlyoztam...

    Közben megjött a direct die kitem CML hez... Szóval a húgom fog kapni egy kis upgradet tőlem, és majd ott beizzítom a direct die kitem ... Vagy eladom, hátha kell valakinek, még nem tudom mi lesz a sorsa... 10k ft volt, enni nem kér... Lehet, hogy megtartom :DDD

Új hozzászólás Aktív témák