Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz Találtgyerek #9046 üzenetére

    Igen, sajnos a D15-nél nekem is ez volt. Nagyon tetszett, hiszen a következő cpu hűtőm egy 360-aio volt, és 3C-t hozott 200W-os terhelésen. A hely miatt kellett távoznia a D15-nek.

    Hmm, :)) , igen, az a támaszték 40C-on tartotta a PCH-t, most nulla légáramlás van, az első ventiknek a levegőjét forgattam vele oda. Egyben tartotta is, pont oda passzolt. Át kell majd vezetékelnem, mert a 3 első közösítve vannak egy Fan out-ra, aztán egyet majd külön is beindít. BIOS-ba szépen ki lehet a szenzor inputokat választani a ventikre. Ez a jövő, majd idővel, most marad az 50C. Az sem rossz, mivel 120-140C-t is kibír a VRM-el együtt. Ez most a gyenge pont.

    A 48-50C memóriák nem jók, az a Samu b die-nál már határeset. Fórumokon beszéltük, megfigyeltük, hogy 40C felett bizony hibáznak. Ha nem hibázik az azt jelenti, hogy nincs kiaknázva a benne lévő teljesítmény, laza az még. Persze most a 20 fokos szobákban nehéz belőni a nyári kánikulás 26-27 fokos szobahőhöz, teszt erejére ilyenkor picit távolabb tettem. A hatáérték megkeresése fontos hogy tudjuk, meddig lehet elmenni, ott azon a ponton mennyit adjunk vissza neki a biztos, stabil működéshez.

Új hozzászólás Aktív témák