Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz t72killer #3034 üzenetére

    Furi ez. úgy látom, hogy a 8700k 6 maggal is minimum olyan gyors mint a 1800x 8 maggal(kivéve cinebench, ahol meg nincs nagy hátránya), még olyan körülmények között is, ahol a több mag fullon ki van használva.

    A valós jelenlegi programok esetén meg fontos az 1 magos teljesitmény, ahol meg főleg jobb a 8700k.
    a kettő kb azonos árú. én legalábbis számlával, bruttósan vettem 125ért pár hete, amikor a 1800x 122 volt.

    akkor minek fejlesztett volna intel, ha igy is jó árértékű cuccot tudott mutatni? ők a profitra mennek, nem fognak kidobni 1 fillért se fölöslegesen. És gondoljunk bele, mit kaszálhattak, hogy évekig nem volt igazából vetélytárs. jött a 1800x, hát gyorsan kidobták a 8700k-t. jön új amd, ami még jobb vételnek tűnik, lesz rá megint válasz. nyilvánvalóan nem zárták be 3évree a fejlesztő labort intelék, elég gyorsan fognak lépni szerintem.

    ezzel együtt örülök, hogy végre lett alternativa, le fogja nyomni az árakat, ebből az userek csak profitálhatnak.

    Ami gáz, hogy egy hardcore haverom, TR tulaj szerint el vannak adva a tesztek, és nem a valós teljesitményarányokat látom. Amit én látok, az az, hogy a 8700km kb azt tudja, mint a tesztekben levő 8700k-k és az amdsek topicában is kb olyan eredményeket láttam, ami a tesztekben voltak, de mindenesetre nem vetem el, hogy valami nem kerek a tesztekkel.

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Új hozzászólás Aktív témák