Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Manbal

    senior tag

    Most komolyan van akinek megéri 4,7Ghz fölött járatni all core-ban egy 8700k-t?! Mire nem elég az?!

    24 fokos szobahőmérséklet mellett, nekem delid után, all core 4700Mhz + 1,23V mellett a maximum hő 73-74 fok, játékok alatt kb. 62-64, idle-ben meg 32-ről indul, de ha a VGA bemelegszik, akkor 36 körül alakul (a passzív VGA hűtés miatt, ami olyankor 40-55 között változik, ha full HD filmet nézek akkor bizony eléri az 55-öt és ez kicsit aláfűt a procinak)

    Asus Maximus X Hero + 8700k kombó, Coolermaster HAF-X házban, oldallapon egy 20cm-es Noctua PWM venti, hátul egy 15 centis noctua PWM venti, a procin Noctua NHD-15, fent kettő darab bitfenix 20 centis venti (ezek lényegében be sem kapcsolnak, nem éri el a kellő ingerküszöböt).

    a proci és a hátsó venti kb. 800-ra gyorsul 500-ról full terhelés alatt, az oldalsó meg kb. 330-ról 500-ra.

    a gépem kb. hangtalan játékok alatt is, egyedül a Sapphire Fury Nitro-nak van egy kis kerettyelő hangja :)

    9 órát ment aida64 stability teszt, maximumon lefuttattam az intel burn tesztet 10-szer egymás után, és 5 órát ment a handbrake is, szerintem eléggé stabilnak mutatkozik.

    4800-on 1,28al is hibát dobott az intel burn teszt, ezért nem is próbáltam fentebb, nekem nem éri meg!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák