Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akoska07

    nagyúr

    válasz Habugi #3218 üzenetére

    Nem,
    csak te kezded megérteni,én eddig is értettem... :P

    Volt 4770K procim,volt 4790K procim,volt 6700K procim.
    Egyikről se érte meg váltani még is megtettem,és mindig előre lépés volt.
    Ha nem is mindig aktívan,de látogattam és amennyire tudtam tevékenyen részt vettem a topicokban. Van tapasztalatom mindegyikkel,nem csak magyar fórumokat olvasok természetesen,pontosan amiatt,mert nagyon sok minden nehezen vagy egyáltalán nem jut el Mo.-ra.Nem csak otthon rossz az arány azért,mert nem lehet kapni,ha lehetne kapni akkor még rosszabb lenne az arány.
    Tehát,kell egy új stepping és egy új Batch széria !
    Tudom neked nem szimpatikus ez a kijelentés,akkor ignoráld. ;)
    De attól még igaz!

    Ahogy a DC prociknál is igaz volt,első körben nem voltak annyira tuningosok,kevés volt a 4.8GHz-es proci,mondhatni ritka. Kijöttek a Vietnami procik,és nagy százalékban mentek 4.8GHz 24/7,ami előtt a 4.5-4.6GHz-re volt igaz.

    Egyébként ez nem összehasonlító topic,és nem is igazán szeretnék már a régi haswell DC procikról beszélni,főleg itt nem.

    Ahogy látom neked ezek a haswell óta történt inteles tuning fejlődések még nagyon új dolgok,nekem nem,mert mindegyiket teszteltem tuningoltam.
    Talán ezért is ignoráltam a haswell-es összehasonlítós dolgot.
    Látom olvasol itt ott,ez jó dolog,így legalább vmennyire tisztában leszel az inteles cuccokkal is.

    Abban nyilván egyetértesz velem, hogy kivételes, kvázi (I)tuning procit(/I) találni jóval nehezebb egy 30-50db-os halmazban mint egy 300-500 vagy akár 2000 darabszámosban. :U

    Ez mindig is így volt,látom ezt is sikeresen megtanultad.
    Jól haladsz.

    Amúgy 6700K-ból nekem elsőre ment. :P :DDD ;]

    #3219 hpeter10 :
    +1
    Hozzá is kell egy nagyon nagy adag popcorn. :DDD

    Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

Új hozzászólás Aktív témák