Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olloczky

    senior tag

    válasz Sgt. Chris #2048 üzenetére

    Hali

    Csak azért válaszolok erre, mert nekem is ilyen problémám van. Tegnap, ahogy beléptem az insta alkalmazásba, kidobott, és kíirta, hogy folytatás, mint "barick_2085_alec". Ez a valaki vagy valami:

    1. hozzáfért a fiókomhoz
    2. megváltoztatta a nevemet
    3. megváltoztatta a jelszavamat
    4. megváltoztatta az email címememet valami @mail.ru-s címre.

    Amit tegnap csináltam: kértem jelszóemlékeztetőt a fent említett névvel, mert, hogy az enyémre azt írta ki, hogy ilyen nem létezik. És lehet itt rontottam el, mert ilyenkor ő is kapott egy emailt, ugye a jelszóváltoztatás lehetőségéről, amire csak rákattint és beír egy új jelszót. (Csak tegnap ez nem jutott el a tudatomig)
    Végülis úgy oldottam meg tegnap, hogy rákattintottam a folytatás mint név és ott megváltoztattam a jelszót, nevet és email címet. Csak gondolom hiába, mert reggelre megint elhalászták de most már más néven és más email címre, de az email cím megint @mail.ru és a felh.név is hasonló felépítésű: "buccheri_1822__issac"

    Viszont most már nem kértem jelszóemlékeztetőt, hanem beléptem úgy, mint tegnap és megváltoztattam az email címet. A jelszót már SMS-ben kapott linken változtattam meg.

    1. remélem most már megoldódott a problémám
    2. fogalmam nincs hogyan fért hozzá eredetileg a fiókhoz - viszonylag erős jelszót használtam

    Ha mégis visszaveszik az uralmat felette, mit csináljak?

    üdv

    Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

  • olloczky

    senior tag

    válasz olloczky #2224 üzenetére

    Megint megtörtént.. de most nem fél nappal rá, hanem 4 nappal később..

    Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

Új hozzászólás Aktív témák