Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz hobizoli #1067 üzenetére

    Amugy igen. 10 percre a reptertol. Akkor se laknek ott, ha nekem fizetnenek erte. Mondom, szerintem ez a csavo nem a legelesebb kes a fiokban. Amit csinal, azt ugyesen csinalja, kulonben nem lenne ennyi penze, gratula neki meg le a kalappal meg minden, de...
    Nekem se a haz nem tetszett oszinten szolva, iszonyatosan kretennek tartom a felosztasat is meg az egesz elrendezeset is, a pont hasznalhatatlan meretu medence (ulni benne tul nagy, uszni benne tul kicsi) csak egy orok ertelmetlen penzszivattyu, meg stb stb stb.

    Amire jo volt, az az, hogy kiderult, hogy ugyanezt a penzt normalisan elkoltve tenyleg lehet ertelmes luxuslakast csinalni Thaifoldon, jo helyen (reptertol mondjuk minimum fel oranyira - es lehetoleg nem a legifolyoso iranyaba :DDD).

    Igazabol en itt rengeteg dolgon valtoztatnek. Kavezoszoba, oltozoszoba, emeleti napozo arnyekot nem ado tetovel, automata fuggonyok stb orbitalis baromsagok mehetnek a levesbe, medence vagy nem kell, vagy minimum ketszer ilyen hosszu kell, koztesnek semmi ertelme, telekbol kicsit kintebb vennek minimum ketszer ekkorat, nem koltenek idiota alig vilagitott polcokra meg hasonlo hulyesegekre, es szerintem meg maradna is bo £100k.
    Jah, garazsbol meg garazs elott beallo/megallobol viszont minimum duplaznek, de lehet triplazas lenne az.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák